Aviva
Dlaczego warto ubezpieczyć samochód w firmie Aviva?

Dlaczego warto ubezpieczyć samochód w firmie Aviva?

Aviva jest towarzystwem ubezpieczeniowym znanym w całej Polsce. Świadczy usług w zakresie ubezpieczania samochodów, mieszkań, a także życia i zdrowia ludzi. Szczególnie rozbudowana oferta dotyczy pojazdów i to zarówno pod względem obowiązkowej polisy OC, jak i Autocasco oraz licznych rozszerzeń. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie firmy.

Podstawowe ubezpieczenie OC

Podstawowa forma ubezpieczenia pojazdu to OC. Aviva oferuje atrakcyjny pakiet zniżek oraz możliwość bardzo szybkiego poznania wysokości składki ubezpieczeniowej. Wystarczy skorzystać z kalkulatora dostępnego na specjalnie przygotowanej stronie internetowej lub skontaktować się z firmą telefonicznie. Polisa może obejmować usługi dodatkowe, takie jak holowanie samochodu po kolizji lub możliwość najmu auta zastępczego na kilka dni. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni kierowcę przed finansowymi skutkami zdarzenia na drodze, którego jest sprawcą. Oferta firmy Aviva powoduje, że poszkodowany szybko otrzyma należne środki pieniężne, a sprawca nie musi zajmować się skomplikowanymi formalnościami.

Korzystna polisa Autocasco

Firma Aviva oferuje interesujący pakiet ubezpieczenia AC. Stanowi ochronę w przypadku wystąpienia szkody, za którą ponosi odpowiedzialność osoba trzecia lub sprawca nie został odnaleziony. W takim wypadku możemy liczyć na pomoc prawną, jak również naprawę auta, nawet w trakcie podróży. Polisa zapewnia skuteczną pomoc w sytuacji, gdy samochód został uszkodzony, a także wypłatę odszkodowania w przypadku kradzieży auta lub zniszczenia jego wyposażenia, w tym fotelika dziecięcego. Ponadto ubezpieczenie AC zabezpiecza przed szkodami, które wystąpiły na skutek działania sił natury. Jest to oferta pozwalająca poczuć się bezpiecznie w każdej sytuacji na drodze.

Ubezpieczenia dodatkowe

Aviva ma w swojej ofercie także wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku dotykającego kierowcę i pasażerów w aucie. Dotyczy to w szczególności obrażeń ciała, które mogą się wiązać z długotrwałym leczeniem, hospitalizacją lub rehabilitacją. W razie potrzeby ubezpieczony będzie miał zapewnioną pomoc prawnika. Możliwe jest też wykupienie osobnego ubezpieczenia dotyczącego szyb w samochodzie. Jest to ważny element bezpieczeństwa, bo bezpośrednio wpływa na widoczność podczas podróży. Aviva pokrywa koszty uszkodzenia zarówno szyby czołowej, tylnej, jak i szyb bocznych. Firma w wielu przypadkach wypłaca odszkodowanie nawet w ciągu kilku dni, dlatego jest to oferta dla każdego, kto ceni sobie szybkość i fachowość udzielonej pomocy.